PŘÍPADOVÉ STUDIE

Naše práce

Poskytujeme služby a zajišťujeme komunikaci mnoha renomovaným společnostem, které i vy moc dobře znáte. Vítězstvím je pro nás spokojený klient, jenž nás vnímá jako partnera na své cestě k vrcholu.

Zaujali jsme vás a chcete se nás na něco zeptat?

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Reference

youplus

KEY ADVANTAGE (dříve Propeople marketing) zajišťovala kompletní launch životní pojišťovny youplus. Byla to dlouhá cesta od volby strategie, přes výběr kreativního řešení, plánování a nákupu médií. Důležité věci řešíme ad hoc po telefonu, což je možné jen díky opravdu osobnímu přístupu. Při plánování médií se nikdy nespokojí s první nabídkou, naopak díky jejich kontaktům s důležitými médii připravují výběr toho nejlepšího v poměru cena/výkon.

Filip Bartoš

Chief Distribution and Marketing Officer CZ/SK

Lomax

Se společností KEY ADVANTAGE (dříve Propeople marketing) jsem v komunikaci již roky a jsme si pořád bližší. Tým má právem moji důvěru! Neřeším běžný provoz kampaní, ale taktiku pro každé období v roce, a právě díky profesionalitě, která se u jednotlivých osob v KEY ADVANTAGE snoubí s otevřeností, se vše děje pro správné cílení. Jasně vidím, že s lidmi z KEY ADVANTAGE je naše společnost úspěšná.

Key Advantage reference - Lomax

Jan Malysz

obchodní ředitel

Wienerberger - Tondach

Agentura KEY ADVANTAGE (dříve Propeople marketing) pro nás zabezpečuje vybrané marketingové služby pro podporu korporátní značky Wienerberger a značky pálené střešní krytiny Tondach. Podstatou naší již letité spolupráce je příprava on-line kampaní, dále TV, rádio atd. Na firmě oceňuji především její inovativní přístup, spolehlivost a vysoké nasazení.

Key Advantage reference - Wienerberger

Ing. Pavla Peterková

Head of marketing