PŘÍPADOVÉ STUDIE

Naše práce

Poskytujeme služby a zajišťujeme komunikaci mnoha renomovaným společnostem, které i vy moc dobře znáte. Vítězstvím je pro nás spokojený klient, jenž nás vnímá jako partnera na své cestě k vrcholu.

Youplus více
Fenix více
Hästens více
Wienerberger více
Ducati více
Nintendo více
AXA pojišťovna více
Coca Cola více
Tondach více
Purina více
Lomax více
Slovaktual více
POSHme více
Coloseum více
Stavona více

Zaujali jsme vás a chcete se nás na něco zeptat?

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Reference

youplus

KEY ADVANTAGE (dříve Propeople marketing) zajišťovala kompletní launch životní pojišťovny youplus. Byla to dlouhá cesta od volby strategie, přes výběr kreativního řešení, plánování a nákupu médií. Důležité věci řešíme ad hoc po telefonu, což je možné jen díky opravdu osobnímu přístupu. Při plánování médií se nikdy nespokojí s první nabídkou, naopak díky jejich kontaktům s důležitými médii připravují výběr toho nejlepšího v poměru cena/výkon.

Filip Bartoš

Chief Distribution and Marketing Officer CZ/SK

Lomax

Se společností KEY ADVANTAGE (dříve Propeople marketing) jsem v komunikaci již roky a jsme si pořád bližší. Tým má právem moji důvěru! Neřeším běžný provoz kampaní, ale taktiku pro každé období v roce, a právě díky profesionalitě, která se u jednotlivých osob v KEY ADVANTAGE snoubí s otevřeností, se vše děje pro správné cílení. Jasně vidím, že s lidmi z KEY ADVANTAGE je naše společnost úspěšná.

Key Advantage reference - Lomax

Jan Malysz

obchodní ředitel

Wienerberger - Tondach

Agentura KEY ADVANTAGE (dříve Propeople marketing) pro nás zabezpečuje vybrané marketingové služby pro podporu korporátní značky Wienerberger a značky pálené střešní krytiny Tondach. Podstatou naší již letité spolupráce je příprava on-line kampaní, dále TV, rádio atd. Na firmě oceňuji především její inovativní přístup, spolehlivost a vysoké nasazení.

Key Advantage reference - Wienerberger

Ing. Pavla Peterková

Head of marketing