VOLNÁ MÍSTA

Koordinátor mediálních kampaní

Chceme přivítat do týmu koordinátora mediálních kampaní!

Máte analytické schopnosti, nebojíte se komunikovat a máte rádi výzvy? Pomáhejte nám s našimi kampaněmi a za odměnu vás vezmeme na naši tajnou misi!

Volná místa - Sales manager Brno

Co u nás děláme:

  • Pracujeme pro zajímavé firmy (Tondach, LOMAX, FENIX, Nestlé, AXA…)
  • Nakupujeme a plánujeme kampaně na Internetu, v TV, v rádiích atd…
  • Plánujeme promyšlené strategie, jak prosadit naše zákazníky na trhu
  • S médii máme tzv. private deals – speciální možnosti, které nemá nikdo jiný
  • Funkční kreativu a design
  • Neustále hledáme nové způsoby, jak vítězit
  • Každý z nás pracujeme na svých silných stránkách a děláme to, v čem jsme dobří

Co u nás NE-čekejte:

  • Způsob práce jako v korporátu
  • Tlak na to, co se musí prodávat a jak
  • Nemožnost ovlivnit realizaci i portfolio produktů

Co budete dělat:

Hlavním smyslem práce je vedení a motivace našich obchodních partnerů – call center, kteří prodávají naše produkty novým zákazníkům. Budete jim připravovat databáze kontaktů, které budou volat a následně jim pomáhat zvyšovat efektivitu jejich práce.

  • Komunikovat s našimi obchodními partnery – Call centry
  • Zaškolovat a neustále podporovat naše obchodní partnery
  • Vyvíjet společně s kolegy mediální kampaně a mediální strategie pro naše klienty
  • Vytvářet, rozesílat a aktualizovat podklady pro obchodní partnery
  • Komunikovat s klienty mající zájem o naše mediální kampaně
  • Vyhodnocovat a podporovat  efektivitu práce našich obchodních partnerů – pravidelné zpětné vazby a návrhy na zlepšení
  • Hledat a navazovat vztahy s dalšími obchodními partnery
  • Pracovat s interní databází a online excel tabulkami

Co požadujeme:

  • Analytické schopnosti (práce s interními databázemi, vyhodnocení výkonnosti)
  • Koordinační schopnosti
  • Organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Zkušenosti s obchodem a marketingem jsou velkým plusem, ale ne podmínkou – vše vás naučíme
  • Praktická znalost kancelářských aplikací (MS Office, Google Apps)
  • Příjemné a sebevědomé vystupování
  • Nastavení mysli na hledání nových možností
  • Zodpovědnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Parťáka s duchem týmového hráče

Co nabízíme:

  • Měsíční mzda 40 000-50 000 Kč včetně provizí
  • Možnost pomáhat klientům najít správný mediální produkt pro jejich potřeby
  • Telefon s datovým tarifem i pro soukromé účely
  • Možnosti pracovat s TV i online produkty, které nemá nikdo jiný k dispozici
  • Možnost osobního růstu
  • Možnost příspěvku na vzdělávání na University of Applied Management
  • Sami si zvolíte způsob a systém práce
  • Dynamiku raketově stoupající firmy
  • Budete rozvíjet svoje „klíčové výhody“
  • Bude vás to bavit!

Nástup: dle dohody (nejlépe ihned)
Lokalita: Bráfova 3 Brno

Máte nějaké dotazy? Super, tak napište anebo zavolejte.

Nebo ještě lépe, rovnou pošlete CV a domluvíme si schůzku. Odpovíme všem!