POZNEJTE KEY ADVANTAGE

O nás

Jak se člověk učí, seznamuje se s novými lidmi, stárne a přijímá nové výzvy, pozměňuje se i jeho pohled na svět. Mění se jeho názory, ale i cíle nebo sny. Člověk postupem času moudří a nachází své pravé Já. Někomu se to podaří ve dvaceti, někomu ve 30, jinému třeba až v 50 letech. Nám se to podařilo přesně po 12.

Ještě nedávno jsme fungovali jako marketingová firma Propeople marketing s.r.o. Nic však nezůstává stejné. Mění se a vyvíjí trh, roste tým, navyšuje se spolupráce s klienty. To vše vedlo postupem času k tomu, že jsme si začali uvědomovat, že potřebujeme změnu. A ta změna neměla spočívat jen ve změně kancelářských prostor. Bylo potřeba udělat něco víc.

A tak jsme dozráli v KEY ADVANTAGE. Vytříbily se naše interní hodnoty, které daly podnět k tomu, že si nyní více než dříve uvědomuje svoje postavení, své vize a cíle. Postupně se vyvinula firma, která má jasný pohled na svět komunikace i marketingu i na to, jak by měla vypadat spolupráce s klienty. Chytáme druhý dech a přinášíme nový impulz. Směle a s nadšením rozrážíme vody marketingu pod novým názvem KEY ADVANTAGE, který mnohem lépe reflektuje současný charakter i energii společnosti.

SVĚŘTE SVÉ STAROSTI NAŠEMU TEAMU

Proč KEY ADVANTAGE

Jako firma KEY ADVANTAGE čerpáme z našich mnohaletých zkušeností na trhu marketingu. Zároveň přinášíme nový náboj a předkládáme jasný cíl. Především si uvědomujeme sebe sama a našich klíčových výhod.

Nechceme být jen marketingová firma, která dodává služby. Chceme být vaším plnohodnotným parťákem. Chceme být váš KEY ADVANTAGE na trhu.

Filosofie naší firmy vychází ze tří pilířů, na kterých stavíme:

Klienti

Spolupracujeme s klienty, kteří jsou jedničkou ve svém oboru a leadery v evropském měřítku. Mají vlastní klíčové výhody, které umíme rozpoznat, uchopit a dále rozvíjet.

My

Chceme být klíčovou výhodou pro své klienty tak, aby z naší spolupráce těžili. Chceme, aby se díky naší spolupráci posouvali ve svém oboru stále dál a stoupali výš, a to po našem boku.

Každý z nás

Každý v našem týmu má svou vlastní klíčovou výhodu, která mu umožňuje být jedničkou v tom, co dělá. Zdeněk umí skvěle komunikovat s klienty, Peeet pro ně vykouzlí výbornou grafiku a Kristýna vás nadchne svou kreativou.

CO CHCEME

Naše vize

Chceme spolupracovat s těmi klienty, kteří jsou si vědomi naší hodnoty, která jim spolupráce s námi přinese. Rádi vám pomáháme plnit vaše cíle a sny. Toužíme ve vás vyvolávat nadšení z přinášeného řešení a spolupráce s námi.

  Náš tým. Seznamte se!

  Abyste se rozvíjeli a rostli po našem boku, potřebujeme se také i my rozvíjet a růst. Co pro to děláme?

   

  • účastníme se českých i zahraničních konferencí
  • neustále sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničí
  • máme vlastní systém, tudíž jsme nezávislí
  • máme více než 12 let zkušeností v oblasti marketingu
  • hledáme a vytváříme speciální nabídky
  • vzděláváme sami sebe v soukromém i pracovním životě
  • navzájem se podporujeme a pomáháme si – máme vysoké cíle, které jsou ale vždy reálné

  Zaujali jsme vás a chcete se nás na něco zeptat?

  POZNEJTE NAŠE SPOKOJENÉ KLIENTY

  Naše práce