CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI

Reference

youplus

KEY ADVANTAGE zajišťovala kompletní launch životní pojišťovny youplus. Byla to dlouhá cesta od volby strategie, přes výběr kreativního řešení, plánování a nákupu médií. Důležité věci řešíme ad hoc po telefonu, což je možné jen díky opravdu osobnímu přístupu. Při plánování médií se nikdy nespokojí s první nabídkou, naopak díky jejich kontaktům s důležitými médii připravují výběr toho nejlepšího v poměru cena/výkon.

Filip Bartoš

Chief Distribution and Marketing Officer CZ/SK

Coloseum

Komunikační agentura KEY ADVANTAGE je naší skutečnou klíčovou výhodou. Využíváme jejich designové studio i online poradenství a nákup médií. Hledají inovativní řešení, které odpovídají přesně naším potřebám. Oceňujeme zejména to, že sami přichází s novými nápady, jak nás posunout vpřed.

David Ševčík

majitel firmy

Fenix

Mám-li něco u KEY ADVANTAGE vyzvednout, tak je to nejen velmi korektní a přátelský přístup, ale zejména nasazení, s jakým celý tým pracuje. Je vidět, že je tato práce baví a viditelně je těší, je-li jimi navržená kampaň úspěšná a pro klienta přínosná.

Key Advantage reference - Fenix

Miroslav Petr

vedoucí tuzemského prodeje

Lenka Tardonová

Spolupráce na velmi otevřené úrovni a osobním přístupu. Největší výhodu vidím zejména v dlouholetých zkušenostech a komplexnosti marketingového myšlení. Také se díky kontaktům společnosti KA dostáváme k velmi výhodným cenovým nabídkám napříč médii. A hlavně, co si dohodneme, to platí.

Lenka Tardonová

social media specialsit

MUCHA SEKT

S KEY ADVANTAGE jsme realizovali TV kampaň pro značku MUCHA SEKT. Libí se nám jejich inovativní přístup, dokáží si vyhrát s každým rozpočtem na maximum a dodat požadované výsledky. Injektáž na TV Prima běžela v prime time a zajistila naší značce zvýšené brand awareness, díky novým digitálním technologiím jsme měřili i „interests“ a spoustu dalších hodnot. V KEY ADVANTAGE jsou ti praví lidé na svém místě – odborně poradí a přemýšlejí nad marketingem strategicky, dokáží provázat různé kanály a vytvořit marketingový mix na míru, který dává smysl.

Stavona spol.s.r.o.

S agenturou KEY ADVANTAGE spolupracuji již od roku 2012 let, zajišťují nám především digitální brandové kampaně. I díky těmto kampaním se značce Stavona daří budovat si pozici na trhu a získávat stále nové zákazníky. Vždy pro nás vytvoří kreativní bannery, zajistí PR článek i copywriting. Hlavně si uvědomují naše individuální potřeby a vše tomu podřizují.

Jiří Jansa

obchodní ředitel

POSHme

KEY ADVANTAGE nám poskytuje cenné konzultace v oblasti budování naší značky. Jdou nad rámec výkonnostního marketingu a pracují s našimi hodnotami. Nevidí jen věci, jaké jsou, ale aktivně hledají jaké mohou být. Řešíme s nimi i nákupy online médií – s podmínkami jsem více než spokojen. Není co řešit – doporučuji.

Key Advantage reference - POSHme

Tomáš Michalec

majitel firmy

Lomax

Se společností KEY ADVANTAGE jsem v komunikaci již roky a jsme si pořád bližší. Tým má právem moji důvěru! Neřeším běžný provoz kampaní, ale taktiku pro každé období v roce, a právě díky profesionalitě, která se u jednotlivých osob v KEY ADVANTAGE snoubí s otevřeností, se vše děje pro správné cílení. Jasně vidím, že s lidmi z KEY ADVANTAGE je naše společnost úspěšná.

Key Advantage reference - Lomax

Jan Malysz

obchodní ředitel

Infinit – Maximus

Na spolupráci s KEY ADVANTAGE mohu vyzdvihnout především velmi milou komunikaci, osobní, rychlé jednání a skvělé výsledky našich online kampaní. Příjemnou třešničkou na dortu jsou pro nás i cenově zvýhodněné kampaně, které s KEY ADVANTAGE sešijeme přímo na míru našim přáním a potřebám.

Key Advantage reference - Infinit

Michaela Matějovská

PR & marketingová manažerka

Wienerberger – Tondach

S agenturou KEY ADVANTAGE spolupracujeme už více než 5 let. Zpracovávají pro nás online brandové i výkonnostní kampaně. Na základě zadání jsou schopni naplánovat, realizovat a vyhodnotit celou kampaň. Oceňuji zejména výkon, který jsou schopni zajistit, samostatnost a neustálou inovaci.

Tomáš Pospíšil

Digital Marketing Specialist

Slovaktual

S agenturou KEY ADVANTAGE dlouhodobě spolupracujeme v nákupu a plánování médií. Nutno říct, že k naší plné spokojenosti. Oceňujeme zejména operativnost, komunikaci a kvalitu nabízených řešení.

Jaroslav Bystřický

Wienerberger – Tondach

Agentura KEY ADVANTAGE pro nás zabezpečuje vybrané marketingové služby pro podporu korporátní značky Wienerberger a značky pálené střešní krytiny Tondach. Podstatou naší již letité spolupráce je příprava on-line kampaní, dále TV, rádio atd. Na firmě oceňuji především její inovativní přístup, spolehlivost a vysoké nasazení.

Key Advantage reference - Wienerberger

Ing. Pavla Peterková

Head of marketing

Dreambeds – postele Hästens

KEY ADVANTAGE nám již několik let pomáhá s optimalizací a strategií pro online kampaně. Oceňuji (oceňujeme) především jejich pečlivost, odbornost i flexibilitu, když je potřeba kampaně rychle přizpůsobit aktuální akci nebo situaci na trhu. Proaktivně přicházejí s nápady na zlepšení online komunikace a prezentace naší značky. V rámci dlouhodobé spolupráce zajišťují i návrhy pro kreativu, společně jsme řešili i úpravu a strukturu našeho webu tak, aby splňoval předpoklady pro uživatele i vyhledávače.

Key Advantage reference - Dreambeds

Tereza Patschová

Zaujali jsme vás a chcete se nás na něco zeptat?

POZNEJTE NAŠE SPOKOJENÉ KLIENTY

Naše práce