Akce Climax – chytré ovládaní za 1kč!

Využijte slevovou akci Climaxu pouze do 30.4!

Našemu dlouholetému zákazníkovi Climax pomáháme propagovat různé promo akce. Teď přišel Climax s exkluzivní nabídkou – chytré ovládání Tahoma Switch® za symbolickou 1 korunu. Akce platí na produkty s motory Somfy. Nabídka se týká produktů jako jsou pergola Lamelino, screenové rolety a venkovní žaluzie s motory Somfy. Akce je časově omezená a platí na objednávky realizované od 1. března do 30. dubna 2024. Více o akci přímo na stránkách Climaxu.

Naše strategie a kampaně pro Climax

Pro Climax zabezpečujeme komplexní mediální strategie a kampaně – jak v online-u, na sociálních sítích, tak i v rádiích. V březnu byl Climax součástí Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým na Evropě 2. V dubnu bude sponzoring programu součástí Odpolední show. Nakolik je Climax velkým hráčem i na slovenském trhu, kampaně běží i na slovenských médiích, na kterých máme obdobně výhodné podmínky jak na českých médiích. Například na nejposlouchanějším slovenském rádiu, Rádiu Express, je Climax součástí sponzoringu pořadu Počasí. V průběhu března a dubna tak slovenský posluchači mohou na Rádiu Express zachytit téměr 200 sponzorských vzkazů.

Kombinací vhodního mediálního mixu, našich zkušeností a expertízy jsme hrdým partnerem Climaxu už třetím rokem. V případě že potřebujete zabezpečit komplexní mediální strategie a kampaně napříč českým a slovenským trhem, kontaktujte nás.