PR KAMPANĚ  MONITORING

PR

Základním předpokladem pro vaše úspěšné působení na trhu je dobré jméno. Dnes již rozhodně nestačí působivá reklama, ale váš budoucí zákazník by vás měl potkávat jako firmu, která ve svém oboru často vyjadřuje i publikuje. Tím tak přispíváte k edukaci svých budoucích zákazníků, kteří vás odmění svojí přízní.

Je důležité mít kvalitní vazby na redakce v klíčových médiích v daném oboru, kterým se servírují správně vypracované podklady a další materiály, které mohou redaktoři použít pro svou tvorbu. Bude se o vás psát, budete oslovování o radu a budete citováni. Výsledným efektem je to, že vaši zákazníci budou vědět, že jste odborníci a že vaše klienty mají klíčovou nadhodnotu.

Aby bylo vaše PR efektivní a pomohlo vám dostat se mezi špičky ve vašem oboru, děláme pro vás:

p

Analýza vašich PR výstupů i aktivit konkurence

Je potřeba zhodnotit to, jak se o vás píše a mluví i jaké typy článků a diskuzí se kolem vás točí. Zanalyzujeme veškeré vaše PR výstupy a aktivity tak, abychom dokázali jasně identifikovat, kde jste udělali botu vedle anebo naopak co se vám zdařilo. S tím souvisí i podrobná analýza vaší konkurence na trhu včetně toho, co se o nich píše, říká, s čím mají problémy anebo kde se jim daří.

p

Soubor vhodných témat pro vaši komunikaci

Navrhneme pro vás soubor témat, které budou pro vaše zákazníky přesně to pravé ořechové. Nejde jen o to umět psát, ale především o to psát na taková témata, která jsou pro budoucí zákazníky atraktivní a smysluplná. Jakékoliv sdělení rovnou určuje, jak o vaší značce a práci budou zákazníci, ale i konkurenti uvažovat a jakými kritérii vás budou posuzovat při výběru mezi vámi a konkurencí.

p

Databáze médií a výstupů na míru

Vytvoříme pro vás soubor vydavatelství a médií, ve kterých bude vaše sebeprezentace ideální, efektivní a přínosná. Veškeré výstupy tvoříme na míru každému klientovi, aby byli zasaženi ti správní budoucí zákazníci. Každé médium má trochu odlišné publikum a čtenáře, a proto vytváříme takové výstupy, které budou maximálně v souladu s nastavením a očekáváním každé skupiny vašich zákazníků.

p

Monitoring a vyhodnocení kampaní

Aktivně komunikujeme s vydavatelstvími i médii a máme dokonalý přehled o tom, jak individuálně připravit mediální výstupy tak, abyste z toho vytěžili maximum. Současně monitorujeme a prezentujeme výsledky z jednotlivých kampaní. Perfektní zpětná vazba ke každé kampani vás nemine a je pro nás samozřejmostí.

Zaujali jsme vás a chcete se nás na něco zeptat?