Ve světě sociálních sítí je dynamika a konkurence neustále rostoucí

Chcete proniknout do zářivých světů Facebooku, Instagramu, TikToku, YouTubu či Twitche? Naší hlavní misí je využít bezmezný potenciál sociálních sítí a posunout vaše podnikání na vyšší úroveň. Společně vytvoříme efektivní strategii pro reklamu, která bude plnit vaše obchodní cíle a zvýší povědomí o vaší značce.

Zavedeme vás do sféry digitálního marketingu, kde neexistují hranice pro tvořivost. Sledujeme vývoj trendů a inovací na sociálních sítích, abychom využili nejnovější nástroje, interaktivní formáty a možnosti, které tyto platformy nabízejí.

Jsme agenti vašeho podnikání, naší zbraní jsou analytické nástroje, které nám umožňují sledovat, jak vaše reklamy performují. Tím zajišťujeme důkladnou optimalizaci a přinášíme vám měřitelné výsledky. Budete mít přístup k důležitým metrikám, jako je reach, angažovanost, konverze a návratnost investice, díky kterým můžete neustále zlepšovat vaši strategii v boji s konkurencí.

Zajistím, aby vám sociální sítě  vydělávaly..

Lenka
specialista na sociální sítě

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Základem pro rozšíření zásahu vašich zákazníků na sociálních sítích je funkční a atraktivní firemní prezentace. Vyšperkujte si proto nejprve svoje uživatelské firemní profily. Vy svůj byznys znáte nejlépe, správa vaší stránky a tvorba příspěvků na zeď je proto čistě ve vaší kompetenci. Můžeme vám pomoci formou konzultace. Podstatné je udržet konzistentní komunikaci v souladu s vaším brandingem.

STRATEGIE A TARGETING

Nestřílejte naslepo. Aby byla kampaň úspěšná, je nejprve potřeba zjistit co nejvíce informací o vašich nynějších, ale i budoucích zákaznících. Co je motivuje k nákupu vašich produktů či služeb? Zjistíme, na co jsou citliví, co chtějí slyšet a na jaké podněty reagují. Přesné zacílení patří mezi první kroky k nastavení reklamní kampaně na sociálních sítích. Je vaším cílem navýšit návštěvnost webu nebo co nejvyšší povědomí o značce? Navrhneme pro vás optimální strategii.

RICH FORMÁTY

Rich formáty poskytují bohatší a záživnější uživatelskou interakci. Oproti běžným statickým bannerům nebo textovým reklamám nabízejí chytré formáty větší možnosti pro kreativní a poutavou prezentaci obsahu. Díky své interaktivitě mohou lépe komunikovat s cílovou skupinou, zlepšovat uživatelskou zkušenost a zvyšovat povědomí o značce. Tyto formáty často využívají multimediální prvky, jako jsou animace, zvuky a videa, aby zvýšily míru zapojení uživatelů. Vytvoříme vám například carousel nebo proklikávací galerii ve formě sbírky.

LOOK LIKE PUBLIKA

Jak nejlépe oslovit nové potenciální zákazníky? Pomocí těch stávajících! Vezmeme data o vašich věrných nakupujících a využijeme je k vytvoření tzv. Look like publik. Budeme hledat na sociálních sítích přesně takové uživatele, kteří se v co nejvyšší možné míře podobají svým chováním vašim současným zákazníkům.

EMOCE A PŘÍBĚHY

Povzneseme vaše příspěvky na úroveň výjimečnosti. Vytvoříme emocionální propojení s uživateli sociálních sítí a posuneme vaše poselství dál. Pomocí storytellingu můžeme odvyprávět příběh vaší značky. Využijte prostor pro to, aby s vámi zákazníci sdíleli vaše názory. Pomocí vhodně zvolených call to action navyšíme jejich angažovanost.

SROZUMITELNÝ REPORTING

Vaši kampaň pro vás neustále sledujeme týden po týdnu. Klientům posíláme přehledné statistiky, které zachycují aktuální stav kampaně a jsou podnětem pro průběžnou optimalizaci. Pokud zjistíme, že je nastavení komunikační kampaně nevyhovující, okamžitě vám navrhneme kroky na zlepšení. Například formou úpravy strategie nebo kreativy. Nestane se tak, že kampaň běží až do konce a nesplní vaše předpokládané cíle.