Marketingový audit

Marketing je soubor činností, které podporují prodej vašich produktů a služeb. Trendy, technologie, konkurence – to vše se mění… Jste si naprosto jistí, že využíváte potenciál všech současných zdrojů na 100%?  

My v Propeople marketing s.r.o. bedlivě sledujeme všechny trendy a nové možnosti a aplikujeme je do našich kampaní. Aby byly vaše kampaně naladěné na nejvyšší výkon, musíte být na začátku trendu. Až už se nové možnosti osvědčí vaší konkurenci, je pozdě. 

Marketingový audit detailně zanalyzuje vaše činnosti a objektivně zhodnotí aktuální výkon. Tím to ale nekončí. Nabídneme vám unikátní mix činností, které vám ukážou, jak na vrchol…

Postupy marketingového auditu

Analýza vašich produktů

Analýza webové komunikace

Analýza Google Analytics

Analýza Google Search Console

Analýza výstupů současného mediamixu

Porovnání cenových podmínek u jednotlivých médií

Zhodnocení efektivity současného stavu

Ukázka možností pro zvýšení efektivity

Zajistíme swot analýzu vašich produktů

Zjistíte objektivně silné a slabé stránky vašeho produktu. Zároveň také obchodní příležitosti a hrozby.

Zhodnotíme webovou komunikaci

Dáme vám nezávislou zpětnou vazbu, zda je váš web srozumitelný a zda uvádíte na webu skutečně ty správné informace – tou správnou formou.

Umíme interpretovat Google Analytics

“To nejcennější máte zadarmo” – něco na tom bude… Všichni disponujeme ohromným množstvím dat. Data jsou důležitá, klíčová je však jejich správná interpretace.

Zajistíme vám návštěvnost z vyhledávačů

Známe mentální modely lidí a jejich způsobu vyhledávání. K tomuto patří i jejich volba KW (KeyWords neboli klíčových slov). Možná se budete divit, ale vaši firmu lidé hledají pomocí více než stovky klíčových slov. My je přivedeme k vám.

Analyzujeme současný mediamix

Používáte skutečně pro vás nejúčinnější média? Jak moc se věnujete SEO, PPC, kdy se hodí použít TV, v rádiu raději sponzoring nebo 30s spot v bloku… Ať už je váš mediamix jakýkoliv, vždy získáte svoji individuální analýzu.

Vyhodnotíme vaše nákupní podmínky

Podmínky vyjednané u jednotlivých médií jsou naprosto individuální. Co si vyjednáte, to máte. My vám můžeme vaše mediální nákupy komparovat s podmínkami, které mají vyjednané naši klienti (se srovnatelným rozpočtem a dalšími kritérii) Tyto lepší podmínky si pak můžete sami vyjednat a ušetřit. Při nejhorším si budete jisti, že nakupujete opravdu extrémně dobře.

Shrneme aktuální efektivitu současného stavu

Přehledně a pohodlně se dozvíte, jak si váš marketing stojí, kde máte případné rezervy a kde se skrývají příležitosti k vašemu růstu.

Získáte od nás doporučení

Jaká využít média, formáty, časovou osu, ceny, jak komunikovat a spoustu dalšího. Budete mít celou řadu dalších možností a nápadů, jak vyladit vaši komunikaci. U tohoto produktu vám jsme schopni GARANTOVAT vaši spokojenost!

ZJISTÍME, JAK VYLADIT VÝKON VAŠEHO MARKETINGU NA MAXIMUM!