Naše kreativa překračuje hranice klasické grafiky

Dáváme věci do souvislosti, navrhujeme charaktery značek, tvoříme srozumitelná poselství. V marketingu platí drsné – odliš se nebo upadni do zapomnění. Když nikoho nezaujmete, nikdo vás nebude vnímat. Odlišit se snaží skoro každý, ale málokdo správně. Správná míra odlišení je věda.

Zaměřujeme se na tvorbu kreativy pro online i offline média, která láká pozornost a zapadá do vašeho vizuálního DNA. Naše grafické podklady budou mluvit za vás, nechť jsou to hrdí ambasadoři vašeho jedinečného příběhu.

Naše práce není jen o tvorbě, je o navazování spojení. Snažíme se pochopit vaše potřeby, vizi a cílovou skupinu, abychom mohli vytvořit grafické podklady, které zaujmou, ale budou i v souladu s ton of voice vaší značky. Propojujeme vaše přání s naší kreativitou. Vytváříme harmonii mezi vizuálním uměním a komunikačními potřebami.

Postarám se, aby grafika lahodila oku

Petr
Art director

Brand vizuál a online reklama

Naším posláním je proniknout do podstaty vaší značky, porozumět vašim hodnotám a cílové skupině. Propojíme vaše cíle a identitu v jedinečný vizuální styl, který bude nezaměnitelně prezentovat vaši značku ve všech komunikačních kanálech. Konzistence je klíčovým prvkem v tvorbě brand vizuálu. Přetváříme obyčejné myšlenky v živé obrazy. V souladu s brand vizuálem vytvoříme design pro webové stránky, grafické podklady, bannery pro sociální média nebo interaktivní animace.

Rich formáty

Vstupte do světa nekonečných možností online prostředí. Rich formáty poskytují bohatší a záživnější uživatelskou interakci. Oproti běžným statickým bannerům nebo textovým reklamám nabízejí rich formáty větší možnosti pro kreativní a poutavou prezentaci obsahu. Díky své interaktivitě mohou lépe komunikovat s cílovou skupinou, zlepšovat uživatelskou zkušenost a zvyšovat povědomí o značce. Tyto formáty často využívají multimediální prvky, jako jsou animace, zvuky a videa, aby zvýšily míru zapojení uživatelů. Vytvoříme vám například rozbalovací banner, kroužící 3D reklamu nebo proklikávací galerii ve formě carouselu.

Dynamické kreativy pro RTB kampaně

V RTB kampaních jsou interaktivní formáty ceněny pro svou schopnost přitahovat pozornost uživatelů a zlepšovat míru konverze. Při používání rich formátů je důležité brát v úvahu kompatibilitu s různými zařízeními a platformami, jako jsou mobilní telefony, tablety a desktopové počítače. K tomu je zapotřebí jít za hranici samotné kreativity a mít navíc schopnost banner správně naprogramovat. Jako profesionálové dbáme při přípravě dynamických kreativ také na optimalizaci a načítání reklamy, aby nedocházelo k nadměrnému zatížení a zpomalení stránek.

Video

Povzneseme každý projekt na úroveň výjimečnosti. Vytváříme emocionální propojení s diváky a posouváme vaše poselství dál. Vytvoříme videoobsah pro vaše sociální sítě nebo TV reklamu. Připravíme storyboard, který přetvoří jednoduché momenty v poutavé a nezapomenutelné prožitky. Náš storytelling pomocí několika videí odvypráví příběh vaší značky.

Offline grafika

Ale nezůstáváme pouze v digitálním světě! Naše umění přenášíme i do offline sféry. Zaplavíme města billboardy, CLV i jinými OOH nosiči s vaším poselstvím. Navrhneme polep autobusu, tramvaje nebo třeba i podobu vzducholodě. Každý detail je pro nás důležitý – od správného výběru barev a typografií po dokonalé vyvážení prostoru a kompozice.