Je libo kompletní mediální kampaň v televizi, na internetu, v rádiu nebo rovnou vše dohromady?

Není problém! Zajistíme pro vás mediální plánování od A do Z. Promyslíme každý krok kampaně, díky které budete daleko napřed a vaši konkurenti vám nestačí ani závidět.

Mediální plánování je uměním vyvažování dat, strategie a kreativity. Maximální zásah napříč všemi komunikačními kanály pro vás zajistíme pod jednou střechou. Mediální kampaň tak bude nejen obrovským přínosem pro budování značky, ale také úsporou vašeho času. Vy se tak můžete plně soustředit na rozvoj obchodu.

Tvorba efektivní mediální kampaně však není jen náhodný nástřel médií a formátů. Vyznat se ve světě velkých médií není jednoduché. Nejdříve se zabýváme hloubkovou analýzou trhu, načteme si chování vaší konkurence a z dostupných dat poskládáme optimální mediální mix, který může zahrnovat televizi, rozhlas, tisk, online reklamu, sociální média, billboardy a další kanály, které jsou relevantní pro vaši značku a cílovou skupinu. Vše sladíme do jednoho mediaplánu s perfektním načasováním.

Pomohu vám vybrat to nejlepší řešení pro vaši mediální kampaň.

Lucka
Account manager

PRECIZNÍ TARGETING

Nestřílejte naslepo. Aby byla kampaň úspěšná, je nejprve potřeba zjistit co nejvíce informací o vašich nynějších, ale i budoucích zákaznících. Co je motivuje k nákupu vašich produktů či služeb? Zjistíme, na co jsou citliví, co chtějí slyšet, jaká média konzumují a na jaké podněty reagují. Přesné zacílení patří mezi klíčové prvky tvorby mediální kampaně.

ANALÝZA AFINITNÍCH MÉDIÍ

Dokážeme analyzovat, která média budou pro vaši kampaň nejefektivnější a ve kterých zasáhnete přesně ten typ zákazníků, jaký potřebujete. Vaše oblíbená stanice nemusí být nutně favoritkou mezi vašimi zákazníky. Máte svůj oblíbený pořad? To ale neznamená, že jej sledují i lidi, co vám zaplatí za vaše produkty a služby. Subjektivní výběr média úspěšnou kampaň nepřinese. Známe skvěle mediální trh a ke každé kampani objektivně sestavíme analýzu afinity, z které sami poznáte, jak dosáhnout maximálních výsledků.

CHYTRÉ FORMÁTY A PRICE CHECK

Máme letité zkušenosti ze stovek realizovaných kampaní a známe ideální poměr ceny a výkonu. Máte nabídku za list minute cenu? Možná právě proto, že jde o formáty, které jinak nikdo nekupuje a nemají vysoký dosah a vizibilitu. S námi můžete konzultovat všechny vaše nabídky a poskytneme vám hodnotný price checking. Víme o nových reklamních formátech, které se v médiích teprve zavádějí. Zajistíme je tak pro vás za startovací ceny. Staňte se inspirací pro vaši konkurenci a buďte první ve vašem oboru, kdo je využije.

NEJLEPŠÍ CENY NAPŘÍČ MEDIÁLNÍM PROSTOREM

Nakoupíme pro vás mediální prostor za unikátní agenturní ceny, které jen tak někde nenajdete. Dokážeme pro vás u našich dodavatelů vyjednat nadstandardní finanční podmínky, z kterých se vám zatočí hlava. Máme nákupní sílu mediálky, ale víme, že náš vztah s klienty si zaslouží individuální péči. Vše vám proto vysvětlíme tak, abyste si vytvořili reálnou představu a kampaň splnila přesně vaše očekávání.

SROZUMITELNÝ REPORTING

Vaši kampaň pro vás neustále sledujeme týden po týdnu. Klientům posíláme přehledné statistiky, které zachycují aktuální stav kampaně. Můžeme tak každou kampaň v průběhu optimalizovat. Pokud zjistíme, že je nastavení komunikačních kanálů nevyhovující, okamžitě vám navrhneme kroky na zlepšení. Například formou úpravy strategie nebo kreativy. Nestane se tak, že kampaň běží až do konce a nesplní vaše předpokládané cíle. Z mediální kampaně v TV nebo rádiu od nás dostanete nejen přehlednou post buy analýzu, ale výsledky s vámi osobně zkonzultujeme.