MEDIÁLNÍ MIX PRO MAXIMÁLNÍ VÝKON

Mediální kampaně

Je libo kompletní mediální kampaň v tisku, na internetu, v televizi anebo rovnou vše dohromady? Není problém, jelikož pro své klienty dokážeme zajistit kompletní mediální kampaň od A do Z, kterou bude závidět každá vaše konkurence.

Tvorbě efektivní mediální kampaně předchází několik kroků. Při kvalitní práci a hloubkové analýze poté vzniká kompletní mediální kampaň, která pro vás bude obrovským přínosem.

p

Motivace zákazníků

Aby byla kampaň úspěšná a zasáhla přesně to, co má, je nejprve potřeba zjistit co nejvíce informací o vašich nynějších i budoucích zákaznících. Zjistíme, na co jsou citliví, co chtějí a na jaké podněty reagují. Motivace zákazníků patří mezi klíčové prvky tvorby mediální kampaně, a proto si na nich dáváme záležet.

p

Analýza nejvhodnějších médií

Zjistíme, jaká média jsou pro vás a vaši kampaň ta pravá a ve kterých zasáhnete přesně ten typ zákazníků, jaký potřebujete. Ne každé médium je vhodné pro všechny naše klienty a jejich nabízené služby nebo produkty. Známe však skvěle mediální trh a dokážeme rozeznat, které médium je pro vaši propagaci nejvhodnější a nejefektivnější tak, abychom dosáhli maximálních výsledků a vaší spokojenosti.

p

Mediální prostory za zajímavé ceny

Pro své klienty kupujeme mediální prostory za unikátní ceny, které jen tak nikde jinde nenajdete. Dokážeme pro vás u našich dodavatelů vyjednat nadstandardní finanční podmínky, z kterých se vám zatočí hlava.

Na základě vašich možností a představ pro vás sestavíme mediální mix, který osloví vaše budoucí zákazníky. Máme letité zkušenosti a detailní data z již realizovaných kampaní, které se mohou stát vaší inspirací.

p

Kontrola a vyhodnocení mediální kampaně

Vaši kampaň pro vás neustále sledujeme týden po týdnu. Klientům posíláme každý týden statistiky, které zachycují aktuální stav vaší kampaně. Vaši kampaň je tímto způsobem možno průběžně optimalizovat. Pokud zjistíme, že je nějaká kampaň nevhodně nastavená, okamžitě pracujeme úpravách, například na změně kreativy.

Zaujali jsme vás a chcete se nás na něco zeptat?