NÁVŠTĚVNOST PRO VÁŠ WEBOVÝ PROJEKT

Výkonové kampaně PPC, SEO

Výkonové kampaně jsou neodmyslitelnou součástí každého úspěšného marketingu. Jedná se o kampaně, které vám zajistí okamžitý zisk. Mít rozumně nastavenou PPC kampaň je prvním krokem k úspěchu. Umíme vytvořit takovou kampaň, která se vyznačuje vysokou mírou konverze. Jinými slovy umíme přeměnit pouhého internetového uživatele na platícího zákazníka.

Díky SEO zajistíme, že váš web bude přirozeně dohledatelný na důležitá klíčová slova, která vaši budoucí zákazníci hledají. Nastavíme pro vás správně PPC kampaně (Sklik, Adwords), se kterými umíme také aktivně pracovat.

Co vše pro vás ohledně PPC kampaní děláme?

p

Zajištění návštěvnosti z vyhledávačů

Známe způsoby vyhledávání vašich budoucích zákazníků i to, jaká klíčová slova hledají. Díky interpretaci Google Analytics i Google Serach Console na váš web přivedeme přesně ty zákazníky, které potřebujete pro své produkty nebo služby.

p

Adwords a Sklik

Podrobně pro vás zanalyzujeme oba systémy. Lidé, kteří k vám přicházejí z Googlu anebo Seznamu se mohou zásadně lišit. Ovšem my jim dokážeme přizpůsobit celou kampaň tak, aby byla efektivní a přinesla vám ovoce.

p

Kampaně i na Facebooku

Facebook dnes patří k nejvyužívanějšímu sociálnímu médiu, který u nás využívá téměř každý. Detailně pro vás zanalyzujeme vaše cílové skupiny a nastavíme váš profil na FB tak, že díky němu budete nejen vidět, ale především prodávat. Monitorujeme pro vás návštěvnost webu a návštěvníky poté oslovujeme na Facebooku. Nikdo vám už neunikne.

Zaujali jsme vás a chcete se nás na něco zeptat?