PRVNÍ DOJEM JE POUZE JEDEN

Grafika a design

Být vidět je to, po čem touží každá značka. Být vidět a slyšet tak, aby se prodávalo, to neumí každý. My to však umíme, jelikož vám vytvoříme efektivní a zajímavou grafiku jak vašeho webu, tak i bannerů, které vás prodají.

A co k vytvoření efektivní a účinné grafiky a designu potřebujeme a co pro vás děláme?

p

Analýza vašeho produktu

Než začneme pracovat na grafice a designu, musíme porozumět obchodnímu záměru celé vaší komunikace. Tone of voice vaší značky musí korespondovat s tím, jak se chcete i na venek graficky prezentovat. Díky analýze vaší značky a produktu dokážeme vytvořit efektivní grafiku přesně na míru vašemu brandu. Nevytváříme totiž jen design lahodící oku, ale taktéž tvoříme sdělení pro vaše budoucí zákazníky.

p

Přizpůsobení grafiky dle umístění

Grafiku je potřeba vytvořit vždy na míru i podle toho, kde bude umístěna. Grafiku proto přizpůsobujeme prostředí, ve kterém se bude vyskytovat, jelikož každé prostředí si vyžaduje něco trochu jiného. S námi se vám například nikdy nestane, že bigboardy umístěné za lesem budou obsahovat převážně zelenou barvu. S námi se nikdy neztratíte v moři jiných značek.

p

Budete srozumitelní

Naše grafika nepotřebuje obsahovat texty, aby váš zákazník jasně věděl, kdo jste a co děláte. Grafika a desing vašeho brandu děláme tak, abyste byli jasně čitelní a srozumitelní, a to i bez dlouhých textů. Taktéž dbáme na to, aby grafika navazovala na vaši předchozí komunikaci, takže zajistíme dokonalou kontinuitu.

Zaujali jsme vás a chcete se nás na něco zeptat?